vvds 
 

avp

AV-Projektering projekterar,
installerar och servar
fasta AV-anläggningar

Välkommen in !
joel
 
august
 
greger
  william



Univentum tillhandahåller teknisk personal och
teknik för möten, event, konserter och bankettmiddagar.
Vi erbjuder även artistförmedling och projektledning.

Välkommen in !




Information om Conventum

Joel Adolfsson   August Ulin   Greger Källberg   William Östman
Projektledare,
Ljus & Rigg
  Ljud, Ljus, Rigg
& Logistik
  Projektledare,
ljud
  Ljud, Ljus, Rigg
& Logistik
070-678 30 32
 
 
 
070-678 30 21
   
joel@univentum.se
 
august@univentum.se
 
greger@univentum.se
  william@univentum.se
 
 
p-a
 
p-a
 
tomas
 
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.  aaa  Per-Arne Gerdin   Pernilla Gerdin   Tomas Boström   Per Bergquist
uc 
Projektledare   Rigg, Administration   Ljud,
Daglig drift Conventum
 
Ljud, Rigg, Logistik
 
070-678 30 20   070-640 89 55   070-678 30 20   070-544 24 12
    per-arne@av-projektering.se   pernilla@univentum.se   tomas@univentum.se   per@univentum.se
Vi söker Ljud-, Ljus-, Bildtekniker & Projektledare för fast anställning.
Kontakta P-A på 070-6783020 eller info@univentum.se
Tel kontor: 019-678 30 20
Besöksadress: Maskingatan 7, 702 86 Örebro